Toplam
:
1300897 ziyaretçi
Bugün
:
234 ziyaretçi
Dün
:
323 ziyaretçi
Sayfa 0.78 saniyede yüklendi
    Kalite Yönetim » Misyon - Vizyon »   Misyonumuz

Hastanemize başvuran her kesimden bireye; güler yüzlü, insan haklarına saygılı bir şekilde ihtiyaç ve beklentilerinin en kısa sürede karşılanarak, çağdaş ve güvenilir bir ortamda, sağlık hizmetinden en iyi şekilde yaralanmalarını sağlamaktır.

Vizyonumuz

Hastanemizden hizmet alanların memnuniyetini arttırmak için; tüm hizmetlerin kaliteli, güvenli ve huzurlu bir ortamda sunulabilmesi, hasta haklarına saygılı, güler yüzlü, nezih ve hijyenik bir ortamda sağlık hizmeti sunmak ve teknolojik gelişmeleri takip edebilen modern bir yönetim, sürekli eğitim anlayışıyla çalışan personelin de katılımı ile bölgemizde hizmet veren öncü uygulamaları yapabilen örnek bir hastane olmaktır.

Misyonumuz:
Hastalarımıza kaliteli sağlık hizmeti sunabilmek için gerekli proje ve politikalar oluşturmak çalışanlarımızın verimliliklerini arttırıcı çalışmaları yaparak huzur içinde çalışmalarını sağlamak.

Vizyonumuz: 
Sağlık hizmeti sunumunda kalite standartlarını yakalayarak hasta memnuniyetini yükseltmeyi ve ülke çapında örnek hastane olmak.
Misyonumuz: Hastalarımıza kaliteli sağlık hizmeti sunabilmek için gerekli proje ve politikalar oluşturmak çalışanlarımızın verimliliklerini arttırıcı çalışmaları yaparak huzur içinde çalışmalarını sağlamak. Vizyonumuz: Sağlık hizmeti sunumunda kalite standartlarını yakalayarak hasta memnuniyetini yükseltmeyi ve ülke çapında örnek hastane olmak.